T Ä N U K I R I

Eesti Kardiliit tähistas oma 50.-ndat juubelit pidulikus õhkkonnas võidusõiduga Haapsalus, Rannarootsi keskuse ümbrusesse kujundatud Linnaringil 26.05.2012a.
 

Teades, et meie üritusele tuleb hulgaliselt aukülalisi, planeerisime juba varakult korraliku toitlustusfirma tellimist ja meie valik langes Dara Catering OÜ kasuks. Täna on pühapäev 27.05.2012a. ja mul on heameel anda teile edasi kõikide VIP-külaliste , endiste ja praeguste kardiässade, organisaatorite ning  Kardiliidu juhatuse liikmete kiitused ja tänusõnad. Olid väga maitsvad toidud, ilusad lilledega kaunistatud valgete katetega lauad ja toolid, täpne ja korrektne teenindamine ning mis peamine – teenindajad olid nii osavad, viisakad ja märkamatud, et nende tööd ja tegemised laudade korrastamisel ja toidulaua täiendamisel  ei häirinud mitte ühtegi külastajat. Ometigi kõik toimis suurepäraselt !!!


Veelkord – suur tänu teie tublile firmale ja soovin head jätkuvat koostööd.


Kõike parimat soovides,

Toivo Asmer
Eesti Kardiliidu president

 

Lp. hr Vasar,

Rahvusraamatukogu nimel suur tänu 22. septembri ürituse maitsva menüü, kauni kujunduse ja ladusa korralduse eest. Meie külalistele jäi õhtusöögist ja Mustpeade Majast väga meeldiv mälestus, ning mina tänan eraldi paindliku ja kiire reagreerimise eest oodatust suurema veinilembuse ilmnemisel.

Lugupidamisega

Mari Kannusaar
Rahvusraamatukogu

 

Tere!

Ma pean Teid kõiki tänama suurepärase koostöö ja ürituse eest. Aitäh Teile, et aitasite ürituse teha vahvaks ja meeldejäävaks. 

Kaunist ja särtsakat aasta lõppu!

Parimate soovidega,
 
Kati Õige
personalijuht AS Glaskek
tel 6052 200; 51 16 994

 

Tere!

Suured tänud hea töö eest Canada Day vastuvõtu ajal 28. juunil Kanada saatkonnas. Ainult head sõnad ka teie noortele tublide koleegidele!

Uute kohtumisteni!

Lugupidamisega,

Office of the Embassy of Canada
Bureau de l'Ambassade du Canada

Toom-Kooli 13, 15186 Tallinn
ESTONIA/ESTONIE
Tel: +372 627 3311 / Fax: +372 627 3312
E-mail: tallinn@canada.ee
www.canada.ee
www.estonia.gc.ca

 

Tere Raimo!
Ikka ja alati rahul teie teenindusega!
 
Ilusat jõuluaega teilegi ning uute koostöödeni uuel aastal!

Birgit Kraas
Corelli Music OÜ

www.corelli.ee
birgit@corelli.ee
Tel: 56 455 286